Heuréka porovnávání cen jednotlivých produktů

Napsal | 29.3.2016

Rádi nakupujete věci přes internetové obchody a kolikrát nevíte, jak se máte rozhodnout v koupi? Dnes jsme si pro Vás s tímto problémem připravili stručný článek. Povíme si něco málo o Heurece, kde se vlastně porovnávají ceny jednotlivých produktů. Prozradíme, jaké produkty nabízí, a jak s obchodem spolupracovat.

Heuréka

Na úvod bychom Vás chtěli seznámit s tím, co vlastně Heuréka dělá a co vám přináší. Především se jedná o nákupního průvodce, který Vám moc rád pomůže při výběru toho nejlepšího a Vám nejpohodlnějšího zboží z nejlepších internetových obchodů.

Obrovský důraz klade na jednoduché použití a při výběru zohledňuje hodnocení uživatelů. Ještě malá třešnička je ta, že patří mezi 10 nejnavštěvovanějších webů v České republice. Dokonce pořádá různé soutěže a jedna z nich je Shop roku, kde se oceňují nejspolehlivější e-shopy na základě zkušeností a hodnocení nakupujících.

Porovnávání cen

Říkáte si, co to tak může znamenat a co za tím může být? Přesněji se jedná o porovnávání cen produktů s jinými produkty různých internetových obchodů.

Jak s tím pracovat?

Je to velmi jednoduché. Stačí si vybrat z přehledu po levé straně, kupříkladu „Oblečení a móda“, dále si máte možnost vybrat jaký druh oblečení nebo doplňků chcete. Vybereme například bundu Nike WINDRUNNER, klikneme na produkt a zobrazí se nám pod ním ikonky – specifikace, poradna, recenze a porovnávání cen.

Zobrazí se roletka s nabídkami těch nejlépe vybraných e-shopů, které nabízejí ten samý produkt, ale v rozdílných cenách. Určitě doporučujeme vyzkoušet tohoto nákupního rádce! Dají se díky němu ušetřit cenné korunky.

Heureka point

HeurekaPoint je síť výdejních míst Uloženka, která internetovým obchodům zajišťuje výdej zboží. Výhody pro zákazník:

  • Ušetříte na poštovném

  • Sami si určíte, kdy si zboží vyzvednete

  • Dlouhá otevírací doba výdejních míst i velice dobrá dopravní dostupnost

  • 7 denní lhůta na vyzvednutí zboží

  • Plně profesionální služba výdeje zboží

Aplikace v mobilu

Díky aplikaci Heuréka, si můžete svého rádce vodit kamkoliv. Přecejenom je svět zahlcený chytrými telefony a vyplatí se je pro něco takového využít. Na mobilním webu m.heureka.cz máte možnost vyhledávat zboží, zjišťovat různé informace o produktu, který Vás zaujal, prohlížet si fotogalerie produktů, procházet jednotlivé aktegorie, ale i to nejdůležitější, zda jsou hledané věci na skladě. Nenechte si ujít grandiózní množství věcí za super ceny.

Aplikace ke stažení z App Store
Aplikace ke stažení z Google Play

Aplikace stáhnete kliknutím na ikonu obchodu 🙂

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a kontaktujte nás.