Halens katalog on line 2014

Napsal | 17.5.2014

Halens je značka oblečení, která byla založena ve Švédsku roku 1949. Jedná se o jednu z několika společností, které spadají pod skupinu Consortio Fashion Group AB. Vybrat si můžete z širokého sortimentu oblečení a to jak pro pány, pro dámy tak i pro ty nejmenší. A navíc kromě oblečení zde najdete také doplňky do domácnosti. Pokud byste měli zájem o prohlédnutí jejich výrobků, neváhejte a navštivte jejich oficiální webové stránky, nebo můžete zalistovat v jejich tištěném katalogu, pokud ho máte k dispozici.

Halens – Katalog zboží

Co se týče členění jejich webových stránek, jsou opravdu velmi přehledné a navíc také pěkně graficky zpracované. V horním menu naleznete několik hlavních kategorií – dámská móda, pánská móda, děti, bydlení a slevy, a pokud přejedete po jednotlivých položkách myší, zobrazí se vám podkategorie. A v nich už si můžete vybírat podle svého uvážení – hledáte-li například nějakou určitou věc, dejme tomu kalhoty, rozkliknete si složku „vrchní díly“ a tak dále. Pokud naopak preferujete spíše určitou značku, kterou máte v oblibě, vyberte si z podkategorií značek. Najdete tu například Adidas, NEXT, ESPRIT a mnoho dalších. Tam si pak můžete najít to co hledáte, ať už je to halenka, šaty nebo mikina.

Doplňky do domácnosti

Pokud vás spíše zaujaly doplňky do domácnosti, není tu tak velký výběr jako výběr oblečení, ale přece jen nějaký tu je. Věci, které si na těchto stránkách můžete pořídit jsou například: přehozy, povlečení, doplňky do koupelny, dekorace a další krásné věci.

Objednání zboží

Pakliže jste si něco vybrali, stačí objednat buď z internetu, nebo z katalogu. A pokud se vám stane, že výrobek nebude sedět, nebo vám nebude slušet, máte možnost na vrácení tohoto zboží do 14 dnů. Jestliže vás zajímá ještě něco ohledně této společnosti, zavítejte na jejich webové stránky, kde se můžete dozvědět více.

Doufáme, že vám byl tento článek nápomocný. Přejeme Vám bezproblémové nakupování na internetu.