Gymnastická kladina IKEA PS 2014

Napsal | 3.8.2014

Máte doma malého sportovce či sportovkyni, avšak nemá na čem trénovat svou koordinaci pohybu a rovnováhu? Nebo je Vaše dítě zapálené do gymnastiky, ale má problémy s těmi samými vlastnostmi? Poté není jednodušší věcí, než pořízení gymnastické kladiny IKEA PS 2014. Tato gymnastická kladina zajistí to, že Vaše dítě bude mít kde trénovat koordinaci a rovnováhu, kterou pro svůj koníček tolik potřebuje. V tomto článku se podíváme na tuto sportovní pomůcku podrobněji.

Jistota možného domácího tréninku

IKEA je tradičním švédským dodavatelem nábytku, který prostoupil skoro na všechny trhy s nábytkem na světě. V mnoha zemích je alespoň jedna prodejna této nadnárodní společnosti, ve které si můžete vybrat zboží, které potřebujete. Největší výhodou, díky které se IKEA stala tak známou, je především nízká cena výrobků, stejně tak tomu je i u výrobku následujícího.

Gymnastická kladina IKEA je určena, jak již bylo řečeno, pro děti – dospělým by její výška byla jistě nedostatečná pro kvalitní trénink. Tato kladina je dlouhá 140 centimetrů, což je skvělá délka, která postačí každému malému nadšenci do gymnastiky alespoň na domácí cvičení, které jistě potřebuje pro své sportovní úspěchy v budoucnu. Šířka kladiny je 27 cm. Tento produkt dokáže podnítit dětskou soustředěnost opravdu skvěle, jelikož profesionální zpracování zajišťuje to, že se dětem dostane nefalšovaného progresu.

Skvělé zpracování

Tento sportovní instrument je, logicky, k sehnání ve velkoobchodech IKEA. Cena se pohybuje přibližně kolem 1400 Kč. V balení tohoto výrobku, který si zakoupíte, naleznete kladinu, která se skládá z nohou, střední příčky a sedáku. Nohy tvoří tvarovaná březová překližka, která zajišťuje to, že se Vaše dítě může na kladině procházet jak chce, ale díky kvalitnímu zpracování zůstane kladina stále funkční. Střední příčka je z masivu, konkrétně březového dřeva, stejně tomu je u sedáku. Veškeré součásti jsou natřeny akrylovým lakem, který je průhledný.

Věříme, že Vám byl článek při výběru gymnastické kladiny IKEA PS 2014 opravdu nápomocen a pokud Vás napadají jisté připomínky k tématu, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.