Globus bonus slevové kupony

Napsal | 28.9.2016

Vítáme Vás u dnešního článku. Dnes potěšíme všechny spořivé jedince, protože se budeme bavit o slevách a nakupování. Povíme si, jak je to s obchodem Globus a jeho bonusovými slevovými kupony.

Globus – Tady je svět ještě v pořádku

Snad ho už navštívil snad každý z Vás! Globus – Tady je svět ještě v pořádku, toto heslo zná snad každý. Víte ale něco o historii tohoto obchodního řetězce? Odkud vlastně pochází a kdy byl založen? Nevíte? Nebojte již za chvíli se to dozvíte!

Globus má poměrně zajímavou historii, a je spojován hlavně s osobností jménem Franz Bruch, který už v roce 1828 založil malý obchod s potravinami a vedl ho dalších 40 let. Postupně se obchod rozrůstal a získával na popularitě. Poté se Franz rozhodl, že obchod se stane samoobslužným. Každý si sám najde to co potřebuje, proplétá se mezi regály a pak dojde zaplatit k pokladně.

Koncept se rychle ujal a Globus začal získávat na popularitě. V dnešní době patří mezi nejpopulárnější markety a nabízí spoustu kvalitního zboží za bezkonkurenční ceny.

Globus bonus – slevové kupony

I Globus si pro Vás připravil způsob, jak zpříjemnit Vás nákup. Nabízí věrnostní program pro své věrné zákazníky, který obsahuje hned několik výhod. Je zapotřebí se zaregistrovat a po té obdržíte kartičku, na kterou se Vám budou načítat body za nákup.

Pokud chcete sbírat body, tak si musíte dávat pozor na to co kupujete. Body se totiž přičítají pouze při nákupu zboží označeného slovy „Poctivá odměna“. Body které sbíráte jsou vlastně takové peněžní bonusy, které můžete při příštím nákupu použít na zaplacení libovolného zboží. Body pak lze uplatnit ve formě slev na různé služby, které Globus nabízí:

  • Péče o vůz na čerpacích stanicích a mycích linkách Globus
  • Slevy na zboží pro děti a péči o ně v Mimi klubu
  • Slevy na odvoz objemného zboží

Globus bonus

Jak si vytisknout kupony na terminálech?

Začaly se nám tu množit dotazy, jak vlastně kupony z terminálů získat. Je to velice jednoduché. Vezměte si svou Globus Bonus kartu a přiložte ji ke čtečce. Po naskenování zadejte do terminálů Vaše PSČ. Dále zvolte sekci slevové kupony, kupony pro e-shop Vinotéka Globus nebo narozeninové kupony v měsíci, kdy máte narozeniny. Po rozkliknutí se Vám objeví už všechny Vaše slevové kupony a můžete si vybrat, jaký z nich si přejete vytisknout. Pozor! Tisknout můžete pouze jednou!!!