Francouzské povlečení 220 x 240

Napsal | 20.1.2014

Když jsem se vdala, přestěhovali jsme se s manželem do nového bytu. On si vždycky přál mít manželskou postel s jednou velikou peřinou. Jeho přání jsem chtěla vyhovět, tak jsem se začala shánět po různých možnostech. Podle rady mé kamarádky jsem se podívala po nějakém od značky Ikea.

Ložní prádlo 220 x 240

Ložní prádlo je tam k dostání v mnoha stylech a materiálech. Vyrábí se jak pro jednolůžka, tak pro dvojlůžka. Vybrala jsem si ho hned ve dvou možnostech v rozměru 220×240 cm, abychom měli jedno na výměnu. Náš  pokoj to oživilo a hlavní plus je, že nebylo vůbec drahé. Pro manželské páry se zde dělá celá řada francouzského povlečení. S ním ladí i některé přehozy, díky kterým působí postel jako celek a povlečení je chráněno před nečistotami. Spí se nám teď o poznání lépe, protože je povlečení vyrobeno z velmi příjemného materiálu. A co víc, usínat můžu s dobrým pocitem že můžu díky koupi ložního prádla značky Ikea být šetrná k životnímu prostředí. Vyrobeno je z bavlny, při jejíž pěstování se nepoužívá tolik vody.

Tuto volbu můžu tedy vřele doporučit, povlečení je dost velké na peřinu pro dva, krásně vypadá, je kvalitní a nestojí mnoho peněz.

Zdroj – Oficální stránky IKEA