EON ceník elektřiny 2016 domácnosti – změny

Napsal | 19.2.2016

Ceny elektřiny se rok od roku mění a to platí i pro současný rok 2016. Rádi Vám nyní v tomto článku představíme ceník elektřiny pro rok 2016 společnosti E.ON.

O společnosti E.ON

Abychom Vás nejdříve trochu seznámili se společností, tak jsme si pro Vás připravili několik informací. Pokud bychom měli zdůraznit něco o historii působení v České republice, tak společnost se začala drát k vrcholu už od roku 1998 a stále roste. Skupina E.ON je vlastně tradičním partnerem české energetiky. Dodávají elektřinu 1,2 milionu zákazníkům a zásobí plynem přes 200 000 zákazníků. Mají především tedy na starosti strategická rozhodnutí a poskytování servisních služeb.

Kalkulačka elektřiny

Zkuste si svou elektřinu spočítat sami. Mají své internetové stránky, kde se nachází kalkulačky jak na výpočet elektřiny, tak i plynu.
Spočítejte si cenu elektřiny

Abyste si mohli cenu spočítat, je zapotřebí zaškrtnout několik políček. Musíte nejdříve zaškrtnou, jestli znáte svou spotřebu. Zaškrtnete buď: ano nebo ne. Poté vyplníte, kde a jak využíváte elektřinu. Na výběr budete mít samozřejmě byt nebo dům. Dále zaškrtnete ještě políčka, jakým způsobem elektřinu užíváte. Třetím krokem je výběr Vašeho dosavadního dodavatele elektřiny, pomůže Vám s tím jakási roletka, ze které pak vyberete možnost. Posledním krokem je výběr lokality odběru elektřiny. Vyberete pouze o jaký kraj a město se jedná. Jak vidíte, není na tom nic složitého ani zdlouhavého a přece jenom je dobré, si čas od času zkontrolovat sami, jak na tom tak přibližně jste.

Ceník elektřiny v domácnostech

Ceník elektřiny u domácností má mnoho variant produktů dodávky elektřiny. Kupříkladu Klasik – Co se týče celkové jednotkové ceny elektřiny za tento rok, činí ji dohromady ve VT 3 539,11 Kč. Další možností je Aku – kdy celková cena ve VT je 3 430 Kč a mnoho dalších. O nízkých tarif od EONU jsme sepsali článek zde – http://www.nabytek-cernymost.cz/eon-levne-tarify-cas-zapinani/

Pro tyto okamžiky je vyhotovený formulář, který je na jejich stránkách volně dostupný. Vždy je lepší se ujistit, jak to bude v určitém roce vypadat, abyste se dokázali pohybovat v manipulaci s penězi a měli všeobecný přehled.