Elektro World akční leták

Napsal | 6.9.2014

No tedy. Dnešní sobota se opravdu vyvedla. Jedná se o jeden z nejkrásnějších zářijových dnů, jaký jsme v tomto roce měli. My jsme dnes brouzdali internetem a přemýšleli o čem budeme psát. Když tu nás opravdu zaujali sezonní slevy v Elektro Worldu. Již jsme Vám přinesli hned několik článků o zvýhodněném zboží například z – Alberu, Globusu, Penny či Teska. Jednalo se o slevy na potraviny a domácí potřeby. Dnes si představíme aktuální slevy na elektroniku.

Elektro World – prodejce elektronických spotřebičů

Možná jste o společnosti slyšeli a možná že ne. Než budeme rozebírat akční leták v rychlosti si Elektro World představíme.

Firma je jedním z předních multikanálových prodejců elektrických spotřebičů v České Republice. Působí u nás od roku 2002 (tedy již přes 12 let) a za tu dobu bylo otevřeno přesně 27 poboček a další se stále chystají. Kromě kamenných prodejen má firma i své internetové stránky – http://www.electroworld.cz/, kde je v provozu internetový obchod. Posledním způsobem, jak si elektroniku zakoupit je zákaznická linka. Dle našeho názoru, ale není tak vytěžovaná jako kamenný a internetový obchod. V podstatě jsme o této možnosti neměli tušení, dokud jsme se o společnosti nezačali zajímat více.

Akční leták firmy Elektro Word

Akční leták od Elektro Worldu je dostupný hned ve 2 formách. První formou je tištěná verze. Leták vychází každý týden a je možné si ho nechat doručovat až domů. Nevyužili by jste týdenní akce? Hodí se Vám leták jen občas? V tomto případe doporučujeme zajít vždy na jakoukoliv pobočku, kde jsou letáky dostupné. Poslední možností je sledovat reklamy. Ano Elekto World čas od času vylepuje podel silnic žluté plakáty – ( u nás v Praze to je tedy zvykem).

Elektronická verze letáku

Druhou možností je šetřit naše lesy a projít si leták v klidu na internetu. Aktuální leták pro určitý týden naleznete vždy zde. Na oficiálních stránkách máte hned několik výhod.

  • Vždy ho zde najdete v aktuální platné podobě a platnosti
  • Šetříte lesy – jedná se o ekologické řešení
  • Leták můžete mít vždy při sobě
  • Nemůže se v žádném případě mechanicky poškodit

Jedinou nevýhodou je, že Vám nikdo leták neprojede a nepředstaví tak ty nejvýhodnější nabídky, které se mohou v množství akcí snadno přehlédnout.

Podoba aktuálního akčního letáku

Podoba aktuálního akčního letáku

Nejlepší slevy z aktuálního akčního letáku

Za akci tohoto týdne považuje notebook od společnosti HP. Jedná se konkrétně o model 15-g000nc HP15GOOONC. Jedná se o patnácti-palcový model s operačním systémem Windows 8. Z technických specifikací Vás jistě zajímá procesor – jedná se o AMD E1-6010, grafickou kartu AMD Radeon R2, 500 Gb HDD disk a 4 GB RAM. POZOR – počítač obsahuje stále i DVD Mechaniku.

V současné době se dá zakoupit za neuvěřitelných 6999 Kč. Naprosto ohromující cena že? No to nevíte, že k počítači dostanete ještě sadu Microsoft Office v hodnotě 1790 Kč.