Dveřní zarážky na zeď

Napsal | 16.5.2014

Jistě nikomu z Vás ve Vašem milovaném příbytku nechybí základní vybavení jako nábytek typu stůl, skříň, židle, stolek pod televizi, stůl k počítači a tak dále. To jsou v celku důležité věci, avšak domov domovem dělají právě různé příslušenství a nápomocné věci, které nejsou na první pohled vidět a přitom by se bez nich většina domácností neobešla.

Takovou potřebnou maličkostí, nad kterou se ne každý zamyslí je právě také dveřní zarážka. Dveřní zarážka je jistě velice potřeba, ne každý si ale všimne, že je možné ji mít nejen přímo na podlaze tak, aby nedošlo k nechtěné řemeslné práci v podobě vybouchání omítky na zdi za dveřmi ve směru otevírání, ale je ji možné mít také na zdi, kde bude stejně funkční a zabrání zbytečnému poškození dveří nebo omítky. A právě v následujících řádcích se takovým řešením budeme zabývat – dveřní zarážkou na zeď.

Elegantní řešení

Není stylovějším a zároveň funkčnějším řešením dveřní zarážky než je právě dveřní zarážka na zeď. Tato varianta zarážka je vskutku efektivní, jelikož není třeba možné o zarážku zakopnout a zranit se tak, jak by tomu mohlo být při troše štěstí u dveřní zarážky na podlaze. Zarážka se instaluje velice jednoduše, při instalaci ale záleží na typu dané zarážky, kterou chcete mít za dveřmi jako ochranu proti naražení do zdi, avšak drtivá většina zarážek se instaluje klasicky za pomoci hmoždinek a do výše kliky Vašich dveří. Nejkvalitnější a nejefektivnější zarážky jsou vyrobeny z nerezové oceli, která také Váš interiér povznáší na další úroveň elegance. Nicméně, levnější varianty, a tedy i méně kvalitní, mohou být i ze dřeva.

Zarážka ENTRA Blomus

V různých obchodech najdete také různé varianty zarážek na zeď, z čeho může být zmaten nejeden spotřebitel. Proto jsme tu my, abychom Vám ušetřili čas a vybrali jsme nejlepší variantu, kterou můžete na trhu sehnat. Jedná se o produkt dveřní zarážka na zeď 4 cm ENTRA Blomus. Tato zarážka je z ušlechtilé oceli a tak je její kvalita nesporná, čemuž odpovídá i daná cena.