Dřevojas koupelnový nábytek

Napsal | 30.4.2015

V České Republice je zakořeněn názor, že koupelna by měla splňovat zejména účel mytí – vana, umyvadlo, max. pračka a sušák. Žádné zbytečně předměty okolo. Bohužel tato praxe je známá především z malých koupelen, kterými se (ne)pyšní zejména panelové byty. Pokud ale uvažujete o rekonstrukci koupelny, nebo stavíte nový rodinný dům a přemýšlíte, čím byste koupelnu dostatečně oživili, máme dnes pro Vás senzační tip, neboť naším tématem dnes bude koupelnový nábytek značky Dřevojas.

Nábytek na zakázku není problém

Dřevojas je český výrobce koupelnového nábytku, který sbírá zkušenosti již přes 60 let. Jeho momentální prioritou je výroba moderního koupelnového nábytku, který se hodí jak do honosných, prostorných koupelen, tak i do menších koupelen, které hledí spíše na účelnost. Samozřejmostí je pak i nábytek na zakázku – stačí zadat Vás konkrétní návrh, nebo alespoň představu. Pracovníci společnosti Vás pak kontaktují za účelem dalších informací, jako je barva, materiál, kování apod. Pokud budete s návrhem i cenou souhlasit, do 4 týdnů dostanete svůj kus nábytku přímo domu.

Od skříněk, až po zrcadla

Pokud ale nejste příliš nároční, či nehledáte atypický kus nábytku, určitě si vyberete z pestré nabídky sériově vyráběného zboží. To se dělí do jednotlivých modelových řad, ve kterých je pak obsaženo zpravidla vše od základních koupelnových skříní, až po zrcadla. Vyhledávat lze ale samozřejmě i jen konkrétní druh nábytku. Obzvláště pestrá je pak nabídka skříněk pod umyvadlo. Vybrat si můžete z desítek různých tvarových, barevných, i materiálových variant, přičemž v základu se dělí na samostatně stojící skřínky pod umyvadlo, nebo závěsné skřínky pod umyvadlo.

Cena

Co se týče ceny, všechny výrobky mají poměrně široké cenové rozpětí. Konkrétně u koupelnových skříněk se jedná o cenu od 3 tisíc do několika desítek tisíc za nejexkluzivnější a nejmodernější kusy. Vybere si zde tak obyčejný zákazník, i náročný kupující s velkým rozpočtem. Pokud si navíc objednáte zboží nad 990 korun, získáváte dopravu zdarma.