Dřevěné stojací lampy do obývacího pokoje

Napsal | 13.9.2014

Obývací pokoj je jistým srdcem celého domu či bytu. V této místnosti se všichni scházejí ať už za účelem určité rozpravy nebo kvůli sledování televize, které já v obývacím pokoji většinou umístěna. Proč tedy nemít i v obývacím pokoji nábytkové doplňky, které umocní pohodovou domácí atmosféru a jsou zároveň velice funkčním řešením klasických věci? Takovým doplňkem mohou být určitě i dřevěné stojací lampy, kterými se budeme zabývat v následujících řádcích a podíváme se na ně podrobněji.

Apartní a funkční varianta

Velice vkusným doplňkem jsou dřevěné stojací lampy, které i skvělé plní svou funkci jako osvětlovací těleso třeba právě obývacího pokoje. Tyto lampy bývají většinou řešeny v moderním vzhledu, avšak retro design nikdy neurazí a tak tomu je i u těchto výrobků. Tato lampa bývá součástí celkového osvětlení obývacího pokoje, které rozsvítíte, když nechcete rozsvítit velké světlo jakým je třeba lustr, ale když si například čtete knihu nebo byste rádi viděli na jídlo, které máte na stolku, rozsvítíte právě tuto lampu. Její použití nebývá také tolik nákladné, protože obsahuje tradičně pouze jednu žárovku. Pokud ale chcete šetřit ještě o něco více, není problémem do ní instalovat třeba zářivku, která je navíc šetrná k životnímu prostředí. Dřevěné stojací lampy nemají žádný problém s tím, jak zapadnou do interiéru, jelikož se hodí opravdu skoro do každého moderního prostředí.

Doporučujeme Vám

My Vám nyní ukážeme jednu konkrétní lampu, která je svým vzhledem opravdu neobvyklá, avšak do obývacího pokoje navodí příjemnou atmosféru exotiky. Jedná se o stojací dřevěnou lampu Tarok, kterou jistě ocení každý, jež touží po přiblížení se přírodě i v obývacím pokoji. Její dvoumetrová výška zajistí to, že dokáže osvětlit místnost opravdu efektivně. Její cena se pohybuje kolem 6000 korun českých. Tuto lampu naleznete na určitých internetových obchodech, které se specializují na lampy a jiné prostředky k osvětlení pokojů, avšak je možné ji nalézt ve stejně orientovaných kamenných obchodech.

Věříme, že Vám byli tyto informace nápomocny při výběru vhodné dřevěné stojací lampy do Vašeho obýváku a pokud máte nějaké připomínky k tématu, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.