Dřevěné nohy k postelím 20cm

Napsal | 15.6.2014

Sháníte nové nohy k posteli? Není divu, vždyť právě ty podléhají při užívání postele největší zátěži, a proto je vždy dobré dbát zejména na kvalitu. Kde však takové nohy, hodící se ke každé posteli, sehnat? Můžete se s klidem obrátit na obchodní dům IKEA – nabízí vše, co potřebujete.

Nohy Sultan

Dřevěné nohy k posteli Sultan se hodí ke každé posteli; jejich jednoduchý design nijak nenaruší styl vaší ložnice, navíc je pod roštem téměř neuvidíte. Jsou tak velmi praktické, a to i díky svým rozměrům: po sestavení měří na výšku 20 cm, což je pro umístění postele ideální. Jsou vyrobeny z lakovaného osikového masivu, a tak již není třeba je dále lakovat nebo upravovat. U společnosti IKEA se vždy můžete spolehnout na zaručenou kvalitu, která vám zajistí, že vám postel bude sloužit ještě dlouhá léta.

Montáž nohou k posteli

A jak se nohy k posteli nasazují? Montáž je velmi snadná a lze ji zvládnout v pohodlí domova. Veškeré náčiní navíc naleznete v balení. Nejprve zvednete rám postele a obrátíte jej vzhůru nohama, pak už jen stačí připevnit speciální šroub, na který nasadíte samotné nohy Sultan. Šroub pak pevně utáhnete a připevníte tak nohy k rámu. Celá operace vám zabere jenom pár minut, uvidíte, že se u ní ani nezapotíte. Nezapomeňte si však ještě pořádně prostudovat příručku IKEA, než se do montáže pustíte! A pokud si přesto nebudete s čímkoli vědět rady, obraťte se telefonicky na zkušené pracovníky IKEA, ti vám rádi s čímkoli poradí.

Bezpečnost

Předtím, než postel na nohy postavíte, je dobré je zabezpečit ochrannými protiskluzovými podložkami. Pozor také na to, abyste nohy při obracení postele nepoškodili; je vždy lepší otočit postel ve vzduchu, a stavět ji kolmo k podlaze. A nezapomeňte: ve dvou jde každá práce hned lépe od ruky!

Postavte svou postel opět na vlastní nohy, vždyť IKEA nabízí vše, co potřebujete!

Lze zakoupit na stránkách IKEA – zde