Domácí lis na pet lahve Tescoma Ecopress

Napsal | 14.10.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu, ve kterém se zabýváme skvělými a kvalitními výrobky značky Tescoma, která na trhu již opravdu dlouholetou tradici. Tescoma je zárukou kvality a není tomu jinak ani při nabídce následujícího produktu. Jedná se o domácí lis na pet lahve, který se hodí většině domácností, která ráda žije v souladu s přírodou a bez zbytečného zatěžování právě oné přírody. Konkrétně se bude jednat o řadu ecopress, na kterou se zaměříme v následujících řádcích a která označuje výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kvalitní  lis Tescoma Ecopress

Nepopiratelná kvalita výrobků Tescoma se odráží i u tohoto vynálezu. Domácí lis na pet lahve Tescoma je pomocníkem, díky kterému budete mít zaprvé dobrý pocit z toho, že jsme udělali něco dobrého pro životní prostřední, protože lisované pet lahve se daleko snáz recyklují. Recyklace je opravdu důležitá a Vy jí díky tomuto výrobku efektivně napomůžete. Zadruhé – pokud máte velkou spotřebu pet lahví, jistě se již potřebujete postupně zbavovat, ale co když je kontejner zrovna plný? S lisem na pet lahve Tescoma Ecopress není problém, jelikož díky slisování se velikost vyhazovaného smetí v podobě petek zmenší na minimum. Nebudou tedy zabírat příliš místa ani v popelnici a ani doma, kdybyste je chtěli pro různé účely skladovat.

Jděte na to chytře!

Pokud vlastníte třeba firmu, kde máte plno zaměstnanců v kancelářích, jistě je i také plno odpadu, který musíte vyhazovat. A jelikož lidé spotřebují za pracovní směnu opravdu hodně tekutin, pet lahve se do odpadků jen pohrnou. Proč to ale neudělat o něco jednodušším způsobem? Dobrým nápadem, který se osvědčil v řadě společností, jsou ruční lisy na pet lahve, které jsou volně k dispozici třeba na chodbách a tak jej člověk může i sám obsluhovat. Rázem se zvedne počet jednoduše recyklovatelných odpadů a také dobrých pocitů lidí, kteří vykonali něco pro své okolí.

Názorná video-ukázka

Tak viděli jste i názornou video-ukázku a teď už je to jen na Vás – koupit či nekoupit? Já si myslím, že koupit se v tomto případě opravdu vyplatí :).