Dodavatelé oblečení z anglie

Napsal | 23.5.2015

Určitě každý člověk, který touží po slušivém, příjemném a zároveň moderním a trendy oblečení svůj pohled rád obrací na nabídku módních oděvů z Anglie, která je kolébkou mnoha módních trendů, které ještě úplně nevyhasli. Proč tedy takové pěkné a módní oblečení nezískat i u nás?

V České republice působí již několik dodavatelů oděvů z Anglie, které jsou zde poté prodávány buď ve specializovaných prodejnách s anglickou módou anebo na internetu buď přes své portály anebo i skrze stránky, jako je kupříkladu Aukro. V následujících řádcích se ale na některé z dodavatelů anglických oděvů podíváme blíže.

Český dodavatel anglického zboží

Jeden ze slibných dodavatelů, který působí v ČR a dodává textilie z Anglie, jsou vlastníci portálu Second-hand-online.cz. Zboží, tedy oděvy, z Anglie dováží ve velkém a neprodává na dané kusy, ale v pytlích, ve kterých je různé oblečení namixováno. Můžete si samozřejmě vybrat, jestli máte zájem o oblečení pro své dítě nebo pánské či dámské. Pytle, které nabízejí, mají hmotnost 5, 10 anebo 20 kilogramů a jsou o různých cenách, zkuste se podívat sami.

Ryze Angličtí dodavatelé!

Dalším dodavatelem, který je ale nyní původem z Velké Británie a ne z České republiky, je Euroexportuk.com. Naleznete zde nejen klasickou nabídku oblečení second handu, ale také oblečení úplně nové. Ceny se pohybují samozřejmě různě v závislosti na dané nabídce. V nabídce second hand oblečení se cena pohybuje od 1libry  po 10 liber maximálně, u nového zboží od 4 liber více.

Brightwiseltd.co.uk je dalším možným dodavatelem oblečení z Anglie, kterého můžete vyzkoušet. V nabídce je oblečení všeho druhu, ze kterého si můžete vybrat značkové oděvy jak pro pány, tak pro dámy.

Jsme přesvědčeni, že Vám naše rady, které se týkají dodavatelů oblečení z Anglie, přijdou vhod a že jej zkusíte využít. Pokud máte i Vy nějaké tipy na dodavatele podobného rázu, jistě se podělte do komentářů pod článkem, budeme rádi.

One thought on “Dodavatelé oblečení z anglie

  1. Pingback: Bonprix katalog jaro 2016

Není možné diskutovat