Dětský spací pytel – výprodej

Napsal | 4.6.2014

Každý den je s malými dětmi vždy o něco náročnější, a obzvlášť obtížná je péče o dítě během noci. Stálý strach, zda se dítěti něco během noci nestane, nutí bdít mnohé z rodičů. Ale proč si to všechno trochu neusnadnit? S dětskými spacími pytli IKEA se noční trápení stane minulostí, abyste si vy i vaše dítě mohli vychutnat nerušený spánek.

Bezpečný spánek

Všichni rodiče to znají: malé děti jsou pořád v pohybu a odpočinek je s nimi téměř nemožný. I ve spánku jsou stále čilé a snadno se může stát, že v postýlce odkopnou přikrývky a v noci prochladnou, že se do přikrývek zamotají nebo že dokonce vylezou z postýlky ven. Jak zajistit, aby vaše dítě zůstalo celou noc v bezpečí a teple? Ideálním řešením jsou spací pytle Vandring, Dåsig, Pyttelilla, Pyttesmå a Pömsig od společnosti IKEA.

Různé typy spacích pytlů IKEA jsou vhodné pro děti od narození až do 2,5 let věku a jejich velikosti jsou upraveny tak, aby dítěti vždy zajišťovaly stabilní teplotu, tak aby žádná další přikrývka už nebyla třeba. Stačí rozepnout zip a snadno dostanete dítě dovnitř i ven. Je možné je prát v pračce i žehlit. Navíc jsou zdobeny oblíbenými dětskými motivy, takže si je zamilujete nejen vy, ale i vaše dítě. Se spacími pytli IKEA zapomenete na veškeré noční strasti a budete si užívat poklidného spánku.

Všestranné využití

Dětské spací pytle IKEA neslouží pouze k usnadnění nočních chvil; jsou ideální také na dlouhých cestách nebo při přenášení dětí. Malé děti si rychle zvyknou na známé prostředí a nebudou se chovat neklidně, navíc je pytle udrží v teple při každé situaci. Při péči o malé dítě je nejcennější jistota, a právě tu spací pytle IKEA nabízejí. Zabrání nečekaným pohybům dítěte, udrží je v klidu a bezpečí. Spací pytle IKEA jsou ideálním společníkem pro každého rodiče!

Zaujal Vás spací pytel DASIG a chtěli by jste si ho koupit? Není problém stačí navštívit oficiální stránky společnosti – http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20240693/

Zdroj: IKEA