Dětské otočné křesílko

Napsal | 23.12.2013

Do obchodního domu IKEA jezdíme nakupovat už pěkných pár let. Návštěva je vždy milým potěšením pro nás i naše děti. Pro ně je vystavěn speciální oddíl, kam je lze odložit i na delší dobu, protože nákup většinou trvá celkem dlouho. Právě proto jim je přizpůsoben prostor, kde si můžou hrát, koukat na filmy a užívat si jiných dětských radovánek. Kolikráte ani nechtějí domů a vždy se na čas strávený v dětském koutku těší.

Kvalitní dětský nábytek

My zatím plánujeme a nakupujeme a víme, že je o naše ratolesti dobře postaráno. Dětský nábytek v IKEA je bezpečný, hezky vypadající a účelný. Výrobci pamatují na to, že v tomto věku se člověku formuje mysl i osobnost, a proto jsou nábytek, hračky i textil dobře uzpůsobeny a pomáhají jim vytvořit krásné dětství.

Udělali jsme dětem radost

Jednou z neoblíbenějších atrakcí již v prostorách obchodního domu je dětské otočné křesílko. Stojí se na něj „fronta“ a každé dítě si ho přeje mít doma. My jsme našim dětem toto přání splnili. Je z plastu a a vevnitř je vyztužené jiným plastem, nahoře je stříška, která se dá stáhnout. Je určeno spíše menším dětem. Materiál se dá dobře vyčistit jemným mýdlovým roztokem a hadříkem. Pro větší pohodlí se dá vystlat nějakou dekou či polštářkem. Stříška se dá stáhnout a vytváří tak skrýš, ale přesto dovnitř proniká světlo. Dětem se velmi libí, rádi si do něj vlezou a otáčejí se. I my jsme spokojeni, jeho zakoupení se nám velmi vydařilo.