Deky

Napsal | 20.1.2014

Obchodní řetězec Ikea dbá především na komfort. Mezi jeho výrobky vylepšující pohodlí Vašeho domova patří i deky, které vyrábí. Jde o celou řadu stylů, materiálů i velikostí.

Jemná a příjemná deka SAGODJUR

Nejlevnějším typem je deka SAGODJUR, která se vyrábí ve dvou barvách-modré a růžové. Vyrobená je z fleecu, který je velmi jemný, příjemný na dotek a snadno se udržuje. Hladký a hebký povrch je zajištěn díky protižmolkové úpravě. Jsou na něm vyšité motivy, díky kterým i velice dobře vypadá. Prát ho můžete jak ručně, tak v pračce, a svůj tvar si zachová i po opakovaném praní.  Velká je 90×90 cm a stojí pouhých 99 kč.

Přikrývka VILDDJUR

Další cenově dostupnou alternativou je přikrývka VILDDJUR velká 180×120 cm. Má na sobě veselý motiv se zvířátky, kde jim nohy jakoby visí přes okraje. Usínání vašeho dítěte může být díky ní zábavným dobrodružstvím. Vyrobena je taktéž z jemného fleecu, jehož údržba je velmi snadná. Tuto hravou deku můžete zakoupit v obchodních domech Ikea jen za 299 kč.

Za 299 kč máte možnost zakoupit i dětskou deku VANDRING RUTA vyrobenou z bavlny. Je měkká a velmi příjemná k pokožce malých dětí. Její motiv se hodí k výrobkům ze série VANDRING. Doporučena je pro děti od 12 měsíců.