Chlebník Tupperware – recenze

Napsal | 30.6.2014

Vítejte u dalšího článku z oblasti kuchyňských pomocníků. Tentokrát se stane předmětem naší podrobné a přísné recenze chlebník Tupperware, který již delší dobu působí na poli kuchyňských doplňků rozruch. Nyní Vás s tímto produktem seznámíme a také ho spravedlivě zhodnotíme.

Poctivé kvalitní zpracování

Začneme tím, že Vás seznámíme s touto již vskutku kultovní a tradiční značkou, která má co dočinění s nabídkou moderních doplňků do kuchyně, které potřebuje každý, komu jde o nadčasový vzhled jeho svatyně kuchtění. Značka Tupperware je příslovečnou zárukou kvality především toho, co se pomocníků do kuchyně týká. Vytváří přednostně produkty, které mají za úkol uchovat potraviny, které do nich vložíte, co nejdéle čerstvé a tedy i ještě použitelné k dalšímu zpracování. Může se jednat o zeleninu, různé pečivo nebo dokonce také kynuté těsto.

Chlebník Tupperware, jak již napovídá předešlý odstavec, má na starosti udržet chléb co nejdéle čerstvý a k jídlu. A vede se mu to opravdu skvostně. Máme s ním osobní zkušenost a můžeme potvrdit, že i po třech dnech v tomto chlebníku zůstal chléb (který jsme upekli v domácí pekárně na chleba) stále k nakousnutí. Tento chlebník tedy naše očekávání nezklamal, právě naopak.  Pozitivem je jistě také určitá hodnota vzhledu. Již na první pohled chlebník od společnosti Tupperware působí poměrně elegantně a jeho křivky se neztratí ani v tradičně a ani v moderně vyšperkované kuchyni.

Zdroj: tupperware.cz

Abychom se pouze nerozplývali nad dokonalostí tohoto velice promyšleného produktu, vezmeme si na paškál i několik negativ. Takovým nepříjemným atributem může být jistě velikost chlebníku. Ne každý má na své pracovní desce nebo lince v kuchyni dostatek místa na takový chlebník. Je sice pravdou, že chlebník je uzpůsoben průměrné velikosti chleba, ale i tak to může být pro někoho svízelnou záležitostí. Další věc, která může někomu jistě vadit, je otevírání dvířek chlebíku, kdy je možné, že se dvířka v horní poloze zaseknou právě třeba díky nepřiměřené velikosti vloženého chleba.

Konečné zhodnocení

I přes pár negativních vlastností tohoto výrobku stále převažují vlastnosti kladné. Tento chlebník funguje přesně tak, jak byste čekali. Udrží chléb v suchu a temnu a splňuje tedy to, kvůli čemu byste si určitě chlebník Tupperware pořídili. Naše celkové zhodnocení je takové, že Vám tento produkt rozhodně doporučujeme a dáváme mu devět z deseti bodů, což rozhodně není přehnané, jak by se mohlo zdát na první pohled. Věříme, že Vám při výběru chlebníku bude tato kritika nápomocna.