Česká kancelářská křesla

Napsal | 28.4.2014

Při zařizování kanceláře je kancelářské křeslo jednou z nejdůležitějších položek na seznamu. Při výběru nezkoumáme pouze cenu a kvalitu, kancelářské křeslo nás i reprezentuje při sezeních a jednáních. Proč se tedy při výběru křesla nespolehnout na zaručenou českou kvalitu? Vždyť výrobců je na našem domácím trhu nespočet a vždy máte záruku seriózního obchodu. Zeptejte se prodejců ve vašem okolí nebo se po výrobcích podívejte na internetu; budete překvapeni, jak je nabídka široká!

Česká kvalita

Ať už volíte křesla čalouněná, síťovaná nebo kožená, kvalita českých křesel vás nikdy nezklame. Materiály na jejich výrobu jsou pečlivě voleny a navíc máte jistotu, že křesla byla vyrobena na našem území pečlivě kontrolovanými postupy. S profesionálními výrobci je obchod velmi snadný: rádi vám pošlou vzorníky kůže nebo čalounění domů a můžete se na ně obrátit s jakýmikoli dotazy.

A právě proto je domácí obchod tak výhodný: jednou z mnoha výhod je vždy zajištěný přímý kontakt nejen s prodejcem, ale i s výrobcem, což všechno usnadňuje. Vždy budete mít možnost konzultovat vaše požadavky nebo si ověřit parametry koupeného zboží. Na domácím trhu je také zaručena možnost reklamace a vrácení peněz. Záruka kvality a navíc jistota při nakupování – to vám zaručí jen česká kancelářská křesla!

Kůže nebo čalounění?

Samozřejmostí při nakupování je výběr z více materiálů a zákazníci nejčastěji řeší právě toto dilema. Výhodou kožených křesel není jen jejich luxusní reprezentativní vzhled, ale také odolnost, záruka dlouholeté stoprocentní funkčnosti a snadná údržba. Kožená křesla představují záruku kvality ve všech směrech, což potvrzuje i jejich stálá oblíbenost.

Naproti tomu výhodou čalouněných křesel je nesporně jejich mnohem nižší cena, která v poměru s výkonem a parametry křesla často při výběru vítězí. U čalounění však dávejte pozor na údržbu; alespoň jednou za čas byste měli nechat vaše křeslo profesionálně vyčistit.

A nakonec, ať už se rozhodnete pro kterýkoli materiál, česká křesla jsou vždy jasnou volbou pro vaši kancelář.