Cellbes – Nový leták od 08. 07. 2015

Napsal | 27.7.2015

Letní sezóna pomalu kráčí do své poloviny a většina výrobců a dodavatelů textilu se už poohlíží po možných výprodejích a akcích, aby stihli vyprázdnit své sklady a udělat prostor pro podzimní a zimní modely. Výjimkou není i známý internetový obchod Cellbes, jež nabízí módní kusy pro dámy i pány a pro všechny věkové skupiny. Kde najdete aktuální nabídku obchodu? Prozradíme o pár řádků níže.

Leták do schránky?

Pokud jste dosud o Cellbes nikdy neslyšeli, není se tak úplně čemu divit. Firma totiž nedodává letáky do schránek a je tak poměrně problém se dozvědět o jejich aktuální nabídce – tedy aniž byste museli navštívit oficiální internetové stránky Cellbes.cz. Vlastně se ale není čemu divit, jelikož se jedná o internetový, potažmo zásilkový obchod, podobně jako Bonprix atd.

Nový katalog s akční nabídkou

Řešením může být katalog, který vychází nový od 08. 07. 2015. Objednat ho lze velmi jednoduše a především zdarma na TOMTO odkazu. Stačí vyplnit datum narození, jméno a kontaktní údaje. Katalog Vám do několika pracovních dnů přijde do Vaší schránky. Zmíněný leták se zaměřuje především na nový letní výprodej, avšak nabídka je časově omezená pouze do 18. 07. 2015 a navíc se většinou jedná o poslední skladové kusy, čili pokud máte zájem o levný nákup, jednejte rychle.

Nový leták od 08. 07. 2015

Nový leták od 08. 07. 2015

Aktuální nabídka

A co v něm vlastně konkrétně najdete? Jednoduše řečeno – vše, nač si vzpomenete.

  • Dámy jistě ocení velké slevy na plavky, plážové tuniky, plážové sukně i večerní šaty do společnosti. Samozřejmostí je široký výběr obuvi – od plážových žabek, až po elegantní lodičky.
  • Pro pány je připraven neméně široký sortiment s akčními cenami. Za zmínku stojí zejména výběr šortek, spodního prádla, nebo stylových triček s límečkem.
  • Pro děti jsou připraveny topy pro úplně nejmenší, ale i klasické jeansy, trička a šaty pro odrostlejší děti.

V Cellbes si zkrátka vybere každý – nákup zde naše redakce DOPORUČUJE