Bydlení je hra – seriál od České televize

Napsal | 23.4.2014

Pořady o renovaci bydlení jsou po celém světě velice oblíbené, a nejinak je tomu i u nás. Snad nejznámějším mezi těmito pořady je seriál České televize „Bydlení je hra“, který běží na našich obrazovkách pravidelně každý čtvrtek v 17:30 hodin.

Něco málo o pořadu

Pořad „Bydlení je hra“ nenabízí pouze cenné rady v oblasti nových trendů architektury a designu, ale také přetváří pouhé představy v realitu; každý týden mohou diváci na svých obrazovkách sledovat přestavbu bytu či pokoje předem přihlášených zájemců. Pořad spolupracuje s desítkami architektů, designérů a dalších odborníků, a tak v jejich práci provádějí občas hotová kouzla. Ve výsledném pokoji byste ten původní rozhodně nehledali! Ostatně i majitelé sami jsou na konci pořadu tak překvapeni, že stěží nacházejí slova.

Pořad majitelům i divákům nabídne také cenné rady v oblasti financování přestavby a úsporného zařizování bytu, aby renovace potěšila nejen oči, ale i peněženku. S každým dílem je také spojena divácká soutěž, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny.

Jak se do pořadu přihlásit?

Přihlásit se do pořadu je velmi snadné; stačí vyplnit přihlašovací formulář, který je ke stažení na webových stránkách pořadu, a ten následně e-mailem nebo poštou poslat tvůrcům pořadu. Sami si můžete určit, kterou část svého interiéru chcete přestavit, a dokonce i částku, kterou jste do inovací ochotni investovat.

Zajímáte se o design, ale netoužíte po proměně svého bydlení? Pořad „Bydlení je hra“ nabízí i jinou variantu – můžete nechat interiér svého bytu ohodnotit odborným poradcem architekta Alešem Studentem. Získáte odborné rady ohledně stylu a umístění nábytku, a navíc se svým bytem můžete pochlubit na obrazovkách televize. Tak proč to nezkusit?

Pro milovníky architektury a designu

Pořad „Bydlení je hra“ je zkrátka ideální pro všechny milovníky architektury, designu, bytových doplňků nebo dobrých rad. Takže nezapomeňte, každý čtvrtek v půl šesté odpoledne, anebo zdarma ke zhlédnutí na webu České televize. A bydlete hravě!