Budíky s projekcí času na zeď

Napsal | 14.1.2015

Asi většina z nás má vedle své postele budík. Určitě jste to  i Vy zažili,  když jste se v noci nebo ráno probudili a měli nutkavou potřebu se podívat kolik je hodin. Ale nastal problém. Protože jste měli dlouho zavřené oči a čísla na ciferníku jsou malá, nerozpoznali jste kolik je hodin. Že jistě víte, o čem mluvím?

Jak zjistit v noci kolik je hodin?

První takovou nejjednodušší pomůckou pro Vás je budík se zabudovanou žárovkou, jenž Vám nádherně osvítí ciferník. Žárovky mohou mít nejrůznější barvy- nejběžnějším jsou – bílá a žlutá, a červená. Pokud Vás již ale omrzely běžné 3D budíky, můžete vyzkoušet novinku posledních pár sezón na trhu s digitálními přístroji na měření času. Jedná se o budíky s projekcí času na zeď.

Projekce času na zeď

Tyto budíky lze využívat i jako klasické „3D“, ale jejich výhodou je, jak již název vypovídá, projekce času na zeď. K projekci je přímo zabudovaný projektor, jež neslouží pouze k promítání času, ale i venkovní/vnitřní teploty a data. To ale z daleka není vše, co tento poslední výkřik moderních technologií umí. Stejně jako běžný budí lze i tento nastavit, aby nás v požadovaný čas vzbudil. Za nedlouho opět budeme muset změnit letní čas na zimní. Ovšem tyto stroje umějí samy rozpoznat ten správný čas a automaticky se přepnou.

K nabití těchto zázraků můžeme využít napájení přímo ze sítě nebo baterie. Projekční budíky jsou o něco větší než ty klasické. Nejčastější barvami, ve kterých jsou projekční budíky vyráběny, jsou černá, stříbrná a bílá. Pořizovací cena se liší kus od kusu, je tedy lepší ji nejprve porovnat u různých prodejců – například na Heurece. Nejnižší cena se pohybuje na hranici 500 Kč a nejvyšší v řádu tisíců.

Věříme, že se zakoupeným výrobkem budete spokojení a splní Vaše veškerá očekávání.