Bryndák s rukávy pro děti

Napsal | 15.4.2014

Opět se Vám hlásíme s dalším článkem na náš web o světoznámém nábytkářském gigantu IKEA. Dnešní díl se bude od těch předchozích poněkud lišit – tématem totiž nebudou žádné kusy nábytku, nýbrž praktické věci, konkrétně pak doplňky pro děti. Pohodlně se tedy usaďte a čtěte dále.

Dětské bryndáky

IKEA se věnuje dětem již od útlého věku a výjimku netvoří ani ti nejmenší – pro ně si připravila cenově zajímavou nabídku bryndáků. Jako první se zaměříme na bryndáky OMTALIG. Ty jsou nabízeny za 99 korun za 3 kusy. Snadnou manipulaci zajišťuje suchý zip, díky kterému můžete bryndák mrknutím oka sundat i obléci. Jeho kvality se osvědčí jak při stolování, tak při prořezávání prvních zubů, jelikož bryndák skvěle chrání oblečení i kůži před vlhkostí a případnými nečistotami.
Maminky jistě ocení snadnou údržbu – tkanina je ze 100% bavlny a lze snadno prát v pračce na 60°C (při opravdu odolných skvrnách).

Jídelní sety s bryndákem

Alternativu tvoří celé jídelní sety – jedním z nich je třeba dětská jídelní sada MATA, která obsahuje lžičku, hrníček, misku a bryndák s rukávy. To vše jen za 59 korun. Bryndák je, stejně jako ostatní vybavení setu, plastový a je vybaven nastavitelným otvorem kolem krku. Ten je rovněž opatřen pojistkou proti zachycení dítěte – nemůže tak dojít k jeho udušení, neboť bryndák, resp. jeho otvor, se ihned otevře. Velmi praktická je taky velká kapsa, kam se zachytí všechny předměty i jídlo, které dítě upustí. Maminky opět mohou být v klidu, protože celá sada se dá snadno mýt v myčce nádobí.

autor: Serge Bertasius

Pokud se Vám něco ze sortimentu IKEA zalíbilo, neváhejte a navštivte nejbližší pobočku.