Bryndák pro dospělé

Napsal | 1.5.2014

Bryndáky – snad jediný způsob jak ochránit oblečení našich nejmilejších, když už nedokážeme zabránit jejich všetečným prstíkům, aby umazaly vše ostatní. Jak se ale vyhnout používání nepraktických a neúčinných bryndáků, které nemocný snadno sundá, a jsou spíše postrachem kuchyně než pomocníkem? Bryndáky Kladd a Ömtålig od společnosti IKEA nabízejí ideální řešení.

Už žádné skvrny od jídla

Bryndáky Kladd Randig a Kladd Smultron jsou skvělou pomůckou při krmení dětí až do dvou let; díky zapínaní na suchý zip je lze snadno nasazovat i sundávat, navíc nehrozí nebezpečí, že by se bryndák sám rozvázal nebo stáhl. Bryndák Kladd Randig je vyroben z umělého materiálu, který zaručí jeho jednoduchou údržbu; bryndák je otíratelný a téměř nikdy se nezašpiní. Naproti tomu výrobek Kladd Smultron je vyroben celý z bavlny, takže nejenže bude nemohoucí v kontaktu pouze s přírodní tkaninou, navíc je také možné ho lehce a nenáročně vyprat v pračce, aby byl připraven na další použití. Jejich atraktivní design navíc neupoutá pouze váš zrak; i vaše nemohoucí bude z nošení těchto bryndáků jistě nadšené!

Bryndáky pro nejmenší

Pro děti do jednoho až jednoho a půl roku jsou potom vhodné bryndáky Kladd Prickar a Ömtålig, které jsou ideálním doplňkem nejen při jídle, ale také i při prořezávání prvních dětských zubů. Bryndák Kladd Prickar je zhotoven k nasazení na celé tělo tak, aby ochránil i ruce a všechno oblečení vašeho maličkého, navíc je vyroben zcela z polyesteru, tudíž je voděvzdorný a snadno se udržuje. Stejně jako všechny bryndáky IKEA se zapíná na suchý zip, tudíž je jeho nošení velmi pohodlné. Bryndák Ömtålig je určen pro nejmenší děti, lze jej prát v pračce a žehlit.

Všestranné využití

Bryndáky společnosti IKEA mají navíc rozličné využití, vždyť nejen děti se mohou umazat při jídle: jistě každý z nás zažil situaci, kdy si zašpinil oblečení v ten nejméně vhodný okamžik. Nyní je tu možnost spolehlivé ochrany. Rozlučte se se skvrnami na oblečení a užijte si rodinné jídlo v klidu. Je jen na vás, který z těchto stylových doplňků pro vaše dítě zvolíte!

Zakoupit produkt lze na oficiální stránkách – zde. V případě že si bryndáček zakoupíte, tak se prosím podělte o Vaše zkušenosti sním do komentářů. Děkujeme

Zdroj – Oficální stránky IKEA