Box na gumičky

Napsal | 27.10.2014

Gumičkové šílenství propuklo u některých lidí natolik, že mají doma doslova tisíce gumiček a desítky, možná i stovky různých výrobků. To sebou samozřejmě nese množství organizačních problémů, ku příkladu kam gumičky uskladňovat, jak je rozlišovat apod. I proto jsme se dnes rozhodli Vás informovat o boxech na gumičky.

Charakteristika boxu na gumičky

Box na gumičky je ve své podstatě velice jednoduchá a praktická věc. Jedná se o obyčejný, z pravidla plastový pořadač, který je osazen několika přihrádkami na jednotlivé gumičky. U některých lepších modelů bývá rovněž prostor pro samotný stav i jeho příslušenství, jako jsou háčky, spojky apod. Originální sady Rainbow Loom se pak prodávají dokonce ve výhodných setech, kde je onen box na gumičky už součástí balení a nemusíte ho nikde dokupovat.

Základní model z Kamilka.cz

Nyní už ale k samotným výrobkům. K těm nejzákladnějším patří plastový box na gumičky Rainbow Loom z portálu kamilka.cz. Do plastové krabičky s víčkem, o velikosti 275 x 42 x 183 mm se vejde na 3 600 gumiček. Ty si pak můžete rozřazovat do celkem 18 přihrádek. Vhodný je tak zejména pro ty z Vás, jež používají velké množství barev, či druhů gumiček (neonové gumičky, metalické apod.). Jeho cena je pak 149 korun, což si může asi dovolit úplně každý.

Základem je umět hledat!

Poměrně širokou nabídku boxů má i dodavatel originálních dílů Rainbow Loom portál rainbowloom-original.cz. Od obyčejných boxů, který jsme uvedli v předchozím odstavci, se zde vyskytují i poměrně bytelné a velké boxy. Například plastový kufřík s organizérem o velikosti 350 x 250 x 55 mm, který je osazen o celkem 12 malých přihrádek, 6 středně velkých přihrádek a jedním velkým prostorem na pletací stav. Potěší i pevné průhledné víko a madlo pro pohodlné přenášení. A cena? Stejná jako u předchozího modelu, čili 149 korun.

Jak můžete sami vidět, nabídka je opravdu pestrá a ceny nejsou nikterak vysoké.