Borovicové dveře z Polska

Napsal | 4.11.2014

Vítejte u dalšího článku, který je také dalším z cyklu o různém nábytku a dřevěných výrobcích, které mohou zvelebit i Váš dům či byt. Tento článek bude zaměřen primárně na jistý druh nábytku a také jistý druh dřeva, ze kterého je nábytek vyroben. V následujících řádcích se budeme bavit o borovicových dveřích, které jsou dováženy z Polska. Pojďme se na ně tedy podívat podrobněji.

Kvalitní masivní dveře

Borovicové dřevo je známo pro své skvělé vlastnosti, které se přímo hodí k tomu, aby se z něj vyráběly různé druhy nábytku a doplňků. Je poměrně odolné vůči méně agresivním škůdcům, v klidu vydrží i přes zimu a sucho. Nicméně, pokud si budete chtít objednat nábytek z tohoto dřeva z Polska, jediný rozdíl bude takový, že na rozdíl od tuzemských výrobců nábytku, a tedy i dveří, bude cena daleko přijatelnější, zvláště, když se pro ně v Polsku zastavíte a nebudete platit za dopravu tohoto nábytku.

Borovicové dveře z Polska jsou tedy typicky kvalitním produktem, jehož cena je snížena právě tím, že v Polsku jsou výdaje na výrobu nižší – probíhá zde masivní výroba věcí pro celou Evropu – od pečiva, přes mléko, cukr, mouku, až právě po spotřebiče, nábytek a také hračky.

V Polsku je zkrátka levněji

Tyto dveře jsou z dřeva masivního, což je záruka dlouhé životnosti produktu. Pokud tedy přemýšlíte o konkrétním dodavateli, od kterého byste si mohli takové borovicové polské dveře pořídit, máme pro Vás jisté doporučení, které je osvědčeno mnoha spokojenými zákazníky, které na toto doporučení dalo. Jedná se o sklad v Polském městě Wodzislawi. Zde je možné získat borovicové kvalitní dveře za opravdu dobrou cenu. Jediným neduhem je právě to, že abyste ušetřili, je nutné si pro ně přijet. Co se týká montáže, tak si také dejte pozor – za montáž si dokáží naúčtovat dokonce i 100 procentní přirážku, kterou byste určitě nechtěli platit navíc, proto radíme si dveře namontovat vlastnoručně.