Bonprix šaty – Nejrůznější druhy (pletené, společenské, večerní, úpletové)

Napsal | 15.9.2014

Šaty jsou neodmyslitelně spjaty s ženou, která je přirozeně elegantní a ví, co chce. Společnost Bonprix působící na českém trhu to chápe a aby svým zákaznicím vyšla vstříc, připravila rozsáhlou nabídku šatů pro všechny příležitosti. Ať už sháníte šaty na pláž, či do společnosti, je pro vás Bonprix tou správnou volbou, kde hledat!

Šaty plesové

Šaty pro slavností příležitosti se v nabídce obchodu vyskytují stále. V nabídce jsou produkty, které potěší mladé dívky, jež se horečně připravují na svůj maturitní ples a dobře vypadající plesové šaty jsou na jejich nákupním seznamu na prvním místě. Jelikož jsou kvalitní, určitě se neztratí a najdou si široké uplatnění v šatníku každé kulturně založené ženy. Nabízené šaty jsou v mnoha střizích i délkách, které Vám ovšem umožní co nejpříjemnější pohyb po tanečním parketu, což je přesně to, co od nich očekáváte.

Večerní šaty

Večerní šaty jsou nezbytností pro, každou společenskou událost odehrávající se po západu slunce. Ať už je to maturitní ples vaší dcery, koncert vaší oblíbené filharmonie, či představení v divadle, je potřeba, abyste vedle svého partnera zářila. V tom vám jsou šaty z Bonprixu připraveny stoprocentně vyhovět. Jsou vyhotoveny ve všech délkách, od délky ke kotníkům až po odvážnější šaty pod kolena. Šaty v Bonprixu nabízí v decentních  barvách, které odpovídají slavnostnímu nádechu takovýchto akcí. Proto v nabídce najdete zejména kousky v černé barvě a jejích odstínech. Další módní barvy, které mají v nabídce, jsou například fialová nebo vášnivé tóny červené. Samozřejmě nesmíme vynechat ani klasickou bílou a béžovou, které jsou stálicemi v každé době a budete v nich stále působit in a moderně. Modely jsou provedeny jak v úpletovém těsném provedení, tak ve splývavém elegantním provedení. Opatřené případně slušivým páskem. Doporučujeme zkombinovat doplňky jako náušnice a dalšími šperky a zaručujeme vám, že budete stylem vyčnívat vysoko nad ostatními.

Společenské šaty

Společenské šaty nesmějí být příliš odvážné, v opačném případě by se jednalo o neodpustitelné faux pas.  Toto pravidlo se plně respektuje, a proto v nabídce společenských šatů nemůžete sáhnout vedle.  Dlouhé, či kratší. Jednoduché či se vkusnou krajkou. V mnoha decentních barvách, které se skvěle hodí na slavnostní události a zároveň jsou velice trendy.

Pletené šaty

Pletené šaty nabízejí skvělou volbu pro  ženy které se chtějí odlišit. Jejich hrubá struktura dodává každému vzhledu dávku francouzské nedbalé elegance a materiál, z kterého jsou vyrobeny je velice příjemný na nošení. V nabídce naleznete jak jednoduché šaty s pletacími vzory tak i dvoubarevné modely a nejvíce pozornosti jistě upoutají šaty s nápadnými vzory na horním díle šatů, podpořené kulatým výstřihem. Jednolitost šatů u některých kousků umně rozbíjí tenký pásek či provázek a podtrhují tak váš ženský styl.

Úpletové šaty

Úpletové šaty perfektně kopírují křivky vašeho těla a umožní vám tak zdůraznit vaše přednosti. K dostání v mnoha provedeních, můžete vybírat i z odvážnějších vzorů, které se k tomuto střihu  šatů perfektně pasují. Delší šaty se hodí pro všechny příležitosti a ozdobný pásek je nezbytnou součástí  jejich  exkluzivního vzhledu.  V letních měsících zvolte kratší šaty nad kolena s jedním z našich oblíbených geometrických vzorů a způsobíte ve městě dopravní zácpu, jak se za vámi budou projíždějící muži otáčet.

Věříme že vám náš vyčerpávající  průvodce nejnovějšími trendy v oblasti šatů pomůže vybrat ty pravé a těšíme se na váš nákup v našem internetovém obchodě.