Bonprix katalog jaro 2016

Napsal | 25.12.2015

Každý z nás chce vypadat dobře. Odezvu to má jak v zaměstnání, tak v pocitech okolí. Ale především jde o to, v čem se sami cítíte nejlépe, nehledě na názory jiných. Proto jsme si pro Vás připravili článek o Bonprix katalogu na jaro 2016, kde se zaměříme na obuv a jiné druhy oblečení, o kterém jste do teď nebyli obeznámeni.

O firmě Bonprix

Jedná se o zásilkový obchodní dům. Patří do největšího sdružení obchodních společností na světě – OTTO Versant v Hamburku. Působení Bonprixu v okolních státech je velmi rozšířené a to například v Polsku, Německu, Anglii, Belgii, Rusku a nakonec i v Maďarsku. Právě prostřednictvím katalogů komunikuje s mnoha zákazníky a ve většině případů jde o zákaznice. Katalogy zasílají zdarma pomocí České pošty či kolportérů.

Katalog na jaro 2016 – Teple a moderně

Ne vždy narazíte na obchod, ve kterém se odráží Váš styl oblékání. Na výběr máte sekce dámské, pánské i dětské. Díky širokému výběru se Vám otevře i mnoho druhů oděvů. Od relaxačního oblečení, wellness, až po elegantní večerní módu. Panuje zde snaha o podtržení Vašeho osobitého stylu.

Prostřednictvím katalogů a především na jaro se dozvíte, co je v módě, v čem zabodujete a v čem se budete cítít nejpohodlněji. Ceny jsou výrazně nízké, které dosti přidají k motivaci si některě z produktů objednat. Pokud se Vám nebude něco zdát, využijte možnost reklamace.

Výhody Bonprix

Zaujala Vás móda, kterou prezentuje tento obchod a plánujete další nákupy? Přidejte se do klubu Bonprix. Jakým způsobem se přihlásíte? Máte tři možnosti. Jednou z nich je přihlášení přes internet, kdy během podávání objednávky označíte příslušné políčko. Druhá možnost je ta, že se vyjádříte telefonicky. Ta poslední je, kdy na objednávkové kartě označíte, že si přejete stát se členem klubu Bonprix.

Jestli se to vyplatí? Rozhodně. Při dalších objednávkách vzhledem k trvání vašeho členství Vám bude přičtena vždy 10% sleva. Po uplynutí 6ti měsíců bude členství v klubu automaticky prodlouženo při podání další objednávky. Vystoupit z klubu můžete kdykoliv – prostřednicvím mailu, telefonicky či jiného písemného vyjádření.

5 thoughts on “Bonprix katalog jaro 2016

  1. admin Post author

   Ano Lenko – copak si máte v plánu koupit?

 1. IVA MEISTEROVA

  ZDRAVIM VAS MAM ZAJEM U VAS KOUPIT TUNIKU RAINBOW VEL 44-46 CENA 449KC CISLO 92713795- BARVA TRESNOVA PINK 1 KUS -DEKUJI Meisterova

 2. jiřina matějková

  Sukni kterou jsem si před měsícem sjem ještě neobdržela 912111 černá Děkuji za vysvětlení

Není možné diskutovat