Bonprix.cz – Internetový obchod s oblečením

Napsal | 4.9.2014

Bonprix je německý zásilkový obchod s tradicí  a působící v největších evropských státech. Aktuálně dodává zboží do Polska, Ruska, Slovenska Maďarska ale působí i v silné konkurenci v západních zemích jako je  Německo, Nizozemsko, Švýcarsko, Anglie, Belgie, Francie, Itálie či  Rakousko. V České republice poskytuje své kvalitní produkty od roku 2004. Tento rok tak slaví desetileté výročí vstupu na náš trh.  Nabízí módní trendy oblečení zejména pro ženy a to tak aby si vybrala každá. Proto je k mání spousta stylů pro širokou škálu příležitostí a ročních období. Ovšem nezapomnělo se ani na muže a děti, kteří si jistě vyberou z širokého sortimentů všech druhů oblečení.

Katalog podzim/zimi  2014/2015

Na deštivé období jara a podzimu v Bonprixu vydali nový katalog, který vám přiblíží nejnovější styly, kombinace barev a doplňky které vám pomůžou zazářit v sychravém počasí,  které je pro tato  období typické. Pro ženy je připraveno množství svetříků a bund sledující nejmodernější trendy. Zejména na sport se hodí mikiny opatřené kapucí,  ovšem k dostání jsou i elegantnější kousky, které vás přesvědčí že mikina není pouze sportovní oblečení!  Ušité z kvalitních materiálů nabízejí také komfort při všem, co děláte – ať už sportujete nebo sedíte s kamarádkou v restauraci.   Myslíme i na budoucí maminky a tak nabízíme svršky uzpůsobené jejich rostoucímu bříšku a potřebám. Pro muže stylisti připravili nabídku sak pro elegantní vzhled dodávající sebevědomí a zároveň i svetrů a vest, které tuto sezónu slaví velký návrat a budou vyhledávaným kusem oblečení mnoha mužů. Tak neváhejte a vyberte si něco málo ze široké nabídky nového katalogu. Ať už prošívaná či klasická obleková, není možné si vybrat špatně.

Katalog léto 2015

V horkých letních měsících je potřeba, aby vám Vaše oblečení pomohlo cítit se skvěle a proto v katalogu najdete spoustu inspirace. Pro ženy designerky připravily bohatou nabídku lehkých šatů pro všechny příležitosti. Ať už toužíte po delších splývavých modelech, které z každé ženy v mžiku vytvoří antickou bohyni, či po krátkých úpletových šatech které kopírují křivky Vašeho těla. Další velice vhodným doplňkem šatníku pro letní měsíce jsou tuniky které se skvěle hodí k džínsům. Na pláži jistě budete hvězdou v sexy plavkách všech stylů, jimž vévodí tak oblíbené bikiny, jež se nesou pro tuto sezónu ve stylu 50. let. Jistě nesáhnete vedle, když si vyberete jednu z sukní  ve všech délkách a střizích. Stejně tak výborně unosíte i jedny z mnoha šortek a kraťas, které se zařadili do naší nabídky.

Slevy a výprodej

Kvalitní a trendy oblečení musí být drahé. Tento mýtus boří Bonprix již delší dobu, ale akční nabídka oblečení pro všechny vám vyrazí dech. Ženy mohou procházet stovkami kvalitních kousků zlevněných o desítky procent, které mají jedno společné – všechny je můžete mít již za skandální cenu pod hranicí 300 korun. Najdete zde hlavně topy a trička ale i šaty, pulovry, či sukně takže výběr je opravdu široký. Zároveň velice výhodně si můžete opatřit také boty a módní doplňky jako náušnice, jejichž kombinace s vhodným oblečením plně ukáže váš vytříbený vkus. I muži si přijdou na své a tak pro ty, kteří nechtějí přeplácet jsou výprodeje, které nepřesahují hranici 450 korun to pravé. Mají tak na výběr z široké nabídky košil s krátkým, či dlouhým rukávem, polo triček, běžných triček, bermud a nespočtu dalších věcí.

Objednávky

Vztah se zákazníky je pro společnost důležitý a tak objednávat můžete z pohodlí domova, z práce, nechat si poradit od vašich  přátel či kolegů a být si tak jistí,  že jste si vybrali ten správný kousek, co pozvedne váš šatník na vyšší úroveň. Objednávky jsou přijímány faxem, poštou, emailem, přes www stránky ale samozřejmě i telefonicky.

Doufáme že vás nabídka obchodu Bonprix zaujal a věříme, že pokud v nás vložíte svoji důvěru a objednáte si něco z Bonprixu. Nebudete zklamaní.