Bílá digestoř

Napsal | 20.1.2014

Ikea vyrábí mimo nábytek a bytové doplňky například i kuchyňské spotřebiče. Jedním z nich je digestoř na vaření VINDRUM.

Odsavač par VINDRUM

Je nejen výborným pomocníkem, ale i dobře vypadá. Vyrábí se v bílé barvě, která působí neutrálně téměř pro každou kuchyň. Digestoř má hned tři různé rychlosti, díky kterým si můžete zvolit, jak silně chcete odsávat. Obsahuje dva filtry na mastnotu, které lze snadno vyndat a umýt ručně nebo v myčce. Součástí spodní částo jsou i dvě halogenové žárovky, díky kterým si můžete efektivně osvítit plochu při vaření. Pokud se některá s nich rozbije, můžete jí snadno vyjmout a použít novou.

Instalace

Digestoř lze instalovat dvěma způsoby: buď můžete odsávání vyvést přes potrubí ven, anebo cirkulací vzduchu přes uhlíkový filtr. Ke každé z uvedených možností jí doplňte buď flexibilní rourou NYTTIG 150 v případě instalace s odsávání ven, nebo uhlíkovým filtrem  NYTTIG FIL 440 při instalaci s recirkulací.

Jelikož digestoř vyžaduje odborné znalosti, měl by ji instalovat nejlépe elektrikář. Stojí pouhých 14 kč s DPH a vstahuje se na ní záruka na 5 let.

Zdroj – Oficální stránky IKEA