Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla na zeď

Napsal | 7.8.2014

Hledáte funkční řešení pro získání potřebného dávkovače mýdla, ale zároveň nechcete, aby se jednalo o nevkusný kýč? Jste příznivci technických vychytávek, které ulehčují každodenní životní situace? Pokud ano, je tento článek právě pro Vás. V následujících řádcích se totiž budeme zabývat bezdotykovým dávkovačem tekutého mýdla na zeď, který předešlé podmínky bezesporu splňuje.

Hygienické a efektivní

Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla na zeď je velice účelovým řešení pro každého z Vás, který si potrpí na hygienické prostředí ve Vaší koupelně nebo na toaletě. Jak jistě víte, pokud nejste v domě či bytě jediní obyvatelé, dávkovač nepoužíváte logicky sami. Pokud by se jednalo o klasický dávkovač tekutého mýdla, u kterého musíte stisknout nebo zatlačit příslušné tlačítko pro to, aby se mýdlo z dávkovače dostalo, je to značně nehygienické – před umytím rukou mýdlem na tlačítko zmáčknete právě rukama, které jsou ještě stále plné bakterií a každé další použití dalšího jiného člověka situaci pouze zhorší. Od toho je tu bezdotykový mechanismus, který zaručí, že se na dávkovači nebude moci žádná bakterie nikdy usadit.

Další výhodou, který má co dočinění s hygienou, je to, že se jedná o mýdlo tekuté, tedy jednorázové. Na rozdíl od mýdla pevného, které se dá používat několikrát za sebou, je toto řešení nesporně hygieničtější. Nemusíte používat mýdlo, na které dřív sahal a které používal již někdo před Vámi. V kombinaci s bezdotykovým ovládáním se vskutku jedná nejhygieničtější řešení.

Doporučujeme Vám

V současnosti není jednoduché vybrat kvalitní výrobek, který by Vám jistě vyhovoval jak kvalitou, tak cenou, jelikož trh je doslova přehlcen produkty, které mohou být kvalitní pouze zdánlivě. Internetové obchody se předhánějí v tom, aby své zákazníky ulovili na nejrůznější senzační produkty, které ale ve výsledku tak senzační nejsou a jednalo se pouze o marketingový trik.

Této situace jsme si jistě polně vědomi a právě proto jsme vybrali tento kvalitní bezdotykový dávkovač tekutého mýdla na zeď od společnosti DATART, který jistě zaujme svým provedením a rozumnou cenou. Věříme, že tento produkt splňuje Vaše očekávání a že Vám je toto doporučení nápomocné při výběru. Pokud Vás napadají nějaké připomínky, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.