Bazar

Pokud jste někdy uvažovali o nákupu v IKEE a odradil Vás obsah Vaší peněženky, máme dnes tip přesně pro Vás. Zaměřili jsme se totiž na uživatele, jež si zboží v obchodním domě IKEA koupili, ale z nějakého důvodu s ním nejsou spokojení a rozhodli se ho za výrazně sníženou cenu prodat.


IKEA bazar

Na internetu je pak hned několik portálů, kde se tito lidé sdružují – jako první jsme vybrali mykea.cz.
Tento portál nabízí jak nabídku, tak i poptávku po zboží. Všechny inzeráty jsou přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií, jako třeba obývací pokoje, jídelna, ložnice apod.

U každého inzerátu je připojen kontakt prodávajícího / poptávajícího, fotka, cena a někdy i podmínky další možnosti převzetí zboží. Inzeráty může přidávat každý zcela zdarma. Nabídku jsme si pěkně prolistovali a vybrali jsme si pro Vás ty nejlepší kousky. Pozor v době, kdy o nich budete číst již mohou být prodané!!!

Postel MALM

Jak jistě moc dobře víte, tak o komodě MALM jsem psali zde. Jedná se o nádherný designérský počin. Skvělým vzhledem se, ale vyznačuje celá kolekce MALM. Právě nyní je v akci z této sérii i postel. Má rozměry 160×200 a za příplatek je možné k nim zakoupit i dvě matrace SULTAN HEDFORDS. Takže pokud Vás nabídka zaujala máte zájem o koupi rychle se podívejte zde – třeba se postel ještě neprodala.

Jídelné stůl TORSBY

Již jednou jsme Vám přinesli čerstvé informace o jídelním stolu Billsta. Nádherný stůl vyrobený z kvalitního dubového dřeva – perfektně se hodí do kuchyně. Pokud ale zařizujete novou kuchyni, podle nejnovějších trendů, jistě v ní máte hodně kusů ze dřeva, skla nebo kovu. Pokud Vám chybí do kompletní skládačky ještě stůl našli jsme pro Vás řešení za skvělou cenu. Ono řešení je 2 a půl roku starý stůl, jenž má skleněnou desku a nohy jsou tvořené masivním chromem. Stůl je v perfektním stavu a za velice zajímavou cenu 1500 Kč. Jestli máte zájem co nejdříve se podívejte sem.


Sbazar

Za podobný portál můžeme považovat i sbazar.cz. Ten slouží už pouze jako inzertní portál pro prodávající (poptávky tu nenajdete). Oproti mykea.cz je výhoda v ilustracích – zboží je zde častokrát nafocené hned několikrát, případné vady jsou zobrazené zvlášť a pestřejší jsou i informace o dodání, prodávajícím a celkovém stavu konkrétní věci. Velmi často se ale stává, že výrobek je kompletně nový (nevhodný dárek, nepasuje do místnosti…) a některé kusy z IKEA lze tak pořídit za velmi výhodné ceny.

Aukro

No a málem bychom zapomněli zmínit náš největší aukční portál Aukro. I na něm lidé svůj použitý nábytek prodávají a to za velice zajímavé ceny. Dali jsme si tu práci a připravili pro vás odkaz, kde najdete veškeré produkty IKEA, co se prodávají na Aukru – ZDE