Baumax – leták na tento týden

Napsal | 8.5.2015

Baumax, jeden z nejznámějších hobby marketů se zahradní technikou, asi nemusíme nikterak blíže představovat. Vždyť na českém území působí už od roku 1992 a dnes tu má na 24 poboček. My jsme se dnes rozhodli zaměřit na nabídku sortimentu, resp. jeho prezentaci, která je někdy poněkud problematická. Jak je to s katalogy a letáky? Kdy vychází a jak je lze získat? Dozvíte se v dnešním článku.

Letáky do schránek váznou

Baumax má velmi obsáhlý sortiment, na který pořádá pravidelně akce, slevy apod. – ostatně jako každý jiný hobby market. Z našich informací ale vyplývá, že zákazníci mají velmi často problém se o těchto akcích dozvědět, neboť Baumax nedodává pravidelně letáky do našich schránek. Naštěstí je možné si všechny letáky a katalogy zobrazit v elektronické formě – Letáky Baumax pro rok 2015

Letáky jen na měsíc a více

Co se týče periodicity jednotlivých letáků, Baumax vydává zpravidla 1 leták na měsíc. V něm je obsaženo všechno akční zboží a momentální akce, nicméně ceny se mohou po určitém datu změnit v závislosti na množství prodaného zboží (vyčerpání zásob atd.). Aktuální leták má tak platnost od 24.04.2015 a platit bude po celý květen 2015.

Katalog Jaro 2015

Větší letáky, možná už by se hodilo říkat katalogy, se vydávají většinou na celou určitou sezónu. Třeba nyní je aktuální zahradní katalog – Jaro 2015. V tomto více než 30-stránkovém katalogu najdete výčet ze všech sfér zboží, jež můžete v Baumaxu nakoupit. Aktuálně zaujme například akce na kamennou dlažbu, ohrazení záhonů, nebo na zahradní techniku, kde můžete za velmi zajímavé ceny pořídit benzínové i elektrické sekačky s pohonem, křovinořezy, ale i řetězové pily. Nabídka platí celé jaro od 13.03.2015.

Zahradní katalog 2015

Alternativou pak může být zahradní katalog 2015. Ten nabídne obdobně pestrou nabídku sortimentu, avšak platí celou jarní a letní sezónu. Na 55 stránkách najdete prakticky vše, nač si vzpomenete. K dostání je na prodejnách Baumax, nebo v elektronické podobě na výše zmíněném odkaze.

4 thoughts on “Baumax – leták na tento týden

  1. Pingback: Zimní truhlíky do oken

  2. Pingback: PVC lina do komerečních prostor

  3. Pingback: Plastové trubky pro rozvody vody

  4. Pingback: Okopové plechy na dveře

Není možné diskutovat