Baťa leták – nová dámská kolekce

Napsal | 7.2.2016

Vítáme Vás u dalšího článku. Dnes přicházíme s velmi oblíbeným tématem zejména u žen. Bude se jednat o boty z obchodu Baťa a prozdradíme Vám, jaké kousky skrývá ve svém letáku. Navnadíme Vás totiž na novou kolekci.

Baťa

Jen tak pro připomenutí, co je vlastně Baťa za obchod. Jedná se o velmi, už několik let desítek let, oblíbený obchod s obuví. Řadí se mezi významné české firmy. I když je tato firma velmi stará, stále se snaží nějakým způsobem aktualizovat a předvádět na designu, čím vším ještě dokáže zaujmout. Nejenom, že se jedná o velmi oblíbeného prodejce hlavně obuvy, ale výrobky jsou velmi kvalitní. Obchody této firmy se stále modernizují a snaží se co nejlépe uspokojovat Vaše nejnáročnější potřeby.

Nová dámská kolekce!

Zima začala a samozřejmě na Vás v tuto dobu myslí i obchody Baťa se svou novou dámskou kolekcí. Nová kolekce se nebude týkat samozřejmě jen zimy, ale také mimořádné elegance a pohodlí. Narazili jsme momentálně na kožené kozačky v černé barvě. Tyto kozačky mají koženou podšívku a jsou zhotoveny z hladké kůže. Jsou ideální do chladného počasí i díky tomu, že nemají nějak zvláště vysoký podpatek.

Co se týče nošení, doporučují tyto boty nosit k úzkým džínům nebo k legínám a můžete to vše podtrhnou i dlouhým pleteným svetrem.

Co dále Vám nabízí

Jako další Vám představujeme spíše boty, které se hodí více na nějaké společenské události, jako například plesy, promoce či jen tak k volnému nošení s elegancí. Jsou to právě kožené lodičky s páskem.

Jsou na jehlovém podpatku a k nošení jsou velice pohodlné, pokud jste někde na delší dobu. Jejich provedení je v černé barvě, což o něco více ještě na eleganci dosti přidá. Díky pásku, který zdobí Váš nárt, je nošení právě díky němu snadnější a originalita je zde na prvním místě. Co se týče cen, nelekejte se, jedná se o novou kolekci. Pokud si však přejete kvalitní obuv, tento typ obchodu můžeme jen doporučit.