Barové židle

Napsal | 3.4.2014

Obchodní dům IKEA mě nepřestane mile překvapovat. Stále rozšiřování oddělení a sortimentu, rozmanitost a vzhled výrobků nemohu hodnotit jinak než pozitivně. I z toho důvodu jsem se znovu rozhodla obchodní dům navštívit a nakoupit nějaké to nové zboží. No zasekala jsem se v sekci kuchyně, kde mě zaujali nové barové židle.

Přestavba kuchyně

O kvalitě jsem se mohla přesvědčit minulý týden. Přestavujeme kuchyň a tak jsme se rozhodli, že do ní použijeme nějaký moderní a neobvyklý prvek. Nabízené výrobky jsme si mohli prohlédnout již předem a to na www stránkách ikea.com a v katalogu, který je přehledný a výstižný. Zaujal nás vyvýšený kuchyňský pult a k němu krásné dřevěné barové židle.

Barové židle

Nákup jsme si zpříjemnili v sekci s občerstvením a psací potřeby zdarma byly nutností. Ukázalo se, že náš výběr barových židlí byl správný. V prodejně jsme si je mohli vyzkoušet, porovnat s ostatními a nechat si poradit od personálu. Jsou ideální pro stolování ve vyšší úrovni a umožňují našim malým dětem pomáhat při vaření. Výhodou je jednoduchá montáž, ostatně jako u ostatních výrobků. Dokonce jsme měli možnost si nechat židle poslat až na naší adresu.

S pořízenými věcmi jsme velmi spokojení a při příštím nákupu vybavení do domu určitě zamíříme opět do obchodního domu IKEA

Tak to byl takový kratší report od naší jedné spokojené zákaznice. Chcete-li se s námi a ostatními o Vaše zkušenosti také podělit, tak nám napište do komentářů.

Zdroj – Oficální stránky IKEA