BADET – dětská osuška s kapuckou

Napsal | 8.1.2015

Vítejte u dalšího článku, ve kterém se zabýváme obrovskou nabídkou výrobků švédské společnosti IKEA. Ani dnes nebude nějaký konkrétní výrobek ušetřen a vezmeme ho na paškál. V následujících řádcích se podíváme na to, jakými vlastnostmi a jakou jakostí oplývá výrobek BADET – jedná se o dětskou osušku, která je vybavena funkční i slušivou kapuckou. Pojďme se tedy podívat na tento produkt o něco podrobněji a detailněji.

Znamenitá osuška pro Vaše dítě

Dětská osuška s kapuckou BADET je skvělým řešením pro všechny, kteří mají rádi skvělé nápady, jenž ulehčují různé situace v každodenním životě. Proč tedy Vaší ratolesti nepořídit tuto roztomilou osušku, do které se může pěkně zakuklit a tak se může i efektivněji usušit po sprchování či koupání?

Osuška je nejen velice slušivá a vzhledově slušivá, ale ani materiál, ze kterého je vyrobena, nezaostává svou jakostí. Osuška je kvalitně provedená a zároveň velice šetrná k dětské pokožce. Neobsahuje tedy žádné materiály, které by mohly citlivou dětskou pokožku nějak podráždit, což se může stát například s vlnou.

Stylová a skvěle řešená osuška BADET

Vskutku znamenitým nápadem bylo ouško k zavěšení na věšák, kterým osuška oplývá. Nemůže se tedy stát, že by musela nevzhledně někde ležet bez ladu a skladu, ale stačí ji zavěsit kdekoli je poutko.

Osuška je velice roztomilá díky vzhledu, kterému se jí dostalo. Kapucka na osušce je ve stylu medvídka a tak si ji díky tomu oblíbí nejen Vaše dítě, ale i jeho kamarádi, kteří mu jí budou patřičně závidět. Díky tomu se tak nestane zavrhovaným kusem textilu, který bude jen tak ležet či viset v šatní skříni.

Věříme, že Vám tento článek při Vašem výběru osušky pro malého nezbedníka pomohl. Budete-li kupovat třeba právě již zmíněný BADET s kapuckou, či jakoukoliv jinou osušku, jenž IKEA nabízí.  Nicméně, pokud Vás k tématu napadají jisté připomínky či již máte s produktem zkušenosti a chcete se o ně štědře podělit, není problém vše zanechat v komentářích pod článkem – budeme rádi nejen my, ale i ostatní kupující.