Antivibrační podložka pod pračku

Napsal | 18.2.2014

Už pár měsíců bydlíme v novém bytě. Není tomu dlouho co jsme si za našetřené peníze koupili pračku. Nejdříve jsem byla ráda, že nějakou máme, ale časem s ní začaly přicházet problémy. Byt je ve čtvrtém patře činžovního domu, tudíž jakýkoliv malý otřes je ve spodnějších patrech znát. Často za námi chodili sousedi a stěžovali si, že naše pračka vibruje moc hlasitě. Přemýšlela jsem tedy jak zabránit přílišnému hluku. Poblém jsem nakonec vyřešila antivibrační podložkou od značky Ikea.

Antivibrační podložka pod pračku

Stála pouhých pár desítek korun, ale její význam je k nezaplacení. Snižuje vibrace i hluk, což je výhodou pro nás i lidí bydlící pod námi. Je to velmi jednoduché, pouze umístíte podložku pod vaši pračku a ona už vykoná svojí práci sama. Pračka je díky ní také pevně usazena na svém místě. Teď když se prádlo ždíme, už to ani není znát. Děti se mohou opět nerušeně učit a sousedi si nechodí stěžovat. Co se týče podobných nabídek tohoto typu, rozhodně je nejlepší volbou právě Ikea, jelikož vyrábí opravdu kvalitní a praktické věci za velmi příjemné ceny.

Pokud si srovnáte ceny i parametry antivibračních podložek, určitě mi uznáte za pravdu. S výrobky značky Ikea jsem vždy spokojená, ikdyž se jedná o takovou maličkost jako je podložka pod pračku.

Zdroj – Oficální stránky IKEA